SCIHP1040-220M
BelBel
SCIHP1040-220M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP1040-220M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 3.5A 92 MOHM SMD
Fitxak: SCIHP1040-220M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SCIHP1040-220Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP1040-220M fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 3.5A 92 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215444 pcs Datuen fitxa SCIHP1040-220M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
estali Shielded Series SCIHP1040
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 92 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 92 mOhm Max Uneko balorazioa 3.5A
Uneko - Saturazioa 6A