SCIHP0750-R82
BelBel
SCIHP0750-R82 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP0750-R82
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena IND SMD 0.82UH 18.0A 200KHZ
Fitxak: SCIHP0750-R82.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SCIHP0750-R82ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP0750-R82 fabrikatzailea Bel
deskribapena IND SMD 0.82UH 18.0A 200KHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145912 pcs Datuen fitxa SCIHP0750-R82.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
estali Unshielded Series SCIHP0750
balorazio - Q @ Freq -
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 200kHz induktantzia 820nH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 820nH Unshielded Wirewound Inductor 15A 7.5 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 7.5 mOhm Uneko balorazioa 15A
Uneko - Saturazioa 18A