SCIHP0750-6R8
BelBel
SCIHP0750-6R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP0750-6R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena IND SMD 6.80UH 7.00A 200KHZ
Fitxak: SCIHP0750-6R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SCIHP0750-6R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP0750-6R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena IND SMD 6.80UH 7.00A 200KHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161924 pcs Datuen fitxa SCIHP0750-6R8.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
estali Unshielded Series SCIHP0750
balorazio - Q @ Freq -
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 200kHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 5.5A 46 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 46 mOhm Uneko balorazioa 5.5A
Uneko - Saturazioa 7A