SCIHP1338-4R7M
BelBel
SCIHP1338-4R7M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP1338-4R7M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD
Fitxak: SCIHP1338-4R7M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCIHP1338-4R7Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP1338-4R7M fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134325 pcs Datuen fitxa SCIHP1338-4R7M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
estali Shielded Series SCIHP1338
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 4.7µH Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 10A 15 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 15 mOhm Max Uneko balorazioa 10A
Uneko - Saturazioa 18A