SCIHP0724-1R0M
BelBel
SCIHP0724-1R0M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP0724-1R0M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 9A 14.2 MOHM SMD
Fitxak: SCIHP0724-1R0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
SCIHP0724-1R0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP0724-1R0M fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 1UH 9A 14.2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 279907 pcs Datuen fitxa SCIHP0724-1R0M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
estali Shielded Series SCIHP0724
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1µH Shielded Wirewound Inductor 9A 14.2 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 14.2 mOhm Max Uneko balorazioa 9A
Uneko - Saturazioa 16A