SCIHP0718-R33M
BelBel
SCIHP0718-R33M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP0718-R33M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 12A 7 MOHM SMD
Fitxak: SCIHP0718-R33M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
SCIHP0718-R33Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP0718-R33M fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 330NH 12A 7 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 307746 pcs Datuen fitxa SCIHP0718-R33M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
estali Shielded Series SCIHP0718
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 330nH Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330nH Shielded Wirewound Inductor 12A 7 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 7 mOhm Max Uneko balorazioa 12A
Uneko - Saturazioa 18A