SCIHP0718-R82M
BelBel
SCIHP0718-R82M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP0718-R82M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD
Fitxak: SCIHP0718-R82M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
SCIHP0718-R82Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP0718-R82M fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 280592 pcs Datuen fitxa SCIHP0718-R82M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
estali Shielded Series SCIHP0718
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 820nH Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 820nH Shielded Wirewound Inductor 8A 15.9 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 15.9 mOhm Max Uneko balorazioa 8A
Uneko - Saturazioa 14A