ME30A1202Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME30A1202Q01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Fitxak: ME30A1202Q01.pdf
  • Mezua
ME30A1202Q01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME30A1202Q01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5624 pcs Datuen fitxa ME30A1202Q01.pdf
Tentsioa - Irteera 12V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Series ME30 (30W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 30W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C18
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 12V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 2.5A
Kablearen luzera 57" (1.45m) Homologazioak CE