ME30A0903N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME30A0903N01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 27W
Fitxak: 1.ME30A0903N01.pdf2.ME30A0903N01.pdf
  • Mezua
ME30A0903N01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME30A0903N01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 27W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4931 pcs Datuen fitxa 1.ME30A0903N01.pdf2.ME30A0903N01.pdf
Tentsioa - Irteera 9V Tentsioa - Input 90 ~ 264VAC
Tamaina / dimentsioa 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Series ME30 (30W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 27W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C8 inprimakia Desktop (Class II)
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 9V 27W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 3A Kablearen luzera 57" (1.45m)