ME30A1203F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME30A1203F01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME30A1203F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Fitxak: 1.ME30A1203F01.pdf2.ME30A1203F01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
ME30A1203F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME30A1203F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4129 pcs Datuen fitxa 1.ME30A1203F01.pdf2.ME30A1203F01.pdf
Tentsioa - Irteera 12V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Series ME30 (30W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 30W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Beste izenak 271-2879 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Kablearen luzera 4.7' (1.45m)