APS25MBA064G-BT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APS25MBA064G-BT
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V
Fitxak: APS25MBA064G-BT.pdf
  • Mezua
APS25MBA064G-BTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APS25MBA064G-BT fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3293 pcs Datuen fitxa APS25MBA064G-BT.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 5V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 155MB/s
Abiadura - Irakurri 160MB/s Tamaina / dimentsioa 70.00mm x 48.66mm x 9.25mm
Series SFD25M5 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota FLASH - NAND (SLC)
Memoria Tamaina 64GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea 2.5" Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Uneko - Geh 270mA (Typ)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
APS297F004G-4BTWF
APS297F004G-4BTWF
fabrikatzaileak: Apacer
deskribapena: HALF SLIM MO 297 SATA3 SSD SLC D
Stockean: 747 pcs
Deskarga: APS297F004G-4BTWF.pdf
RFQ
APS25MBA064G-BTW
APS25MBA064G-BTW
fabrikatzaileak: Apacer
deskribapena: SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V