APS25MBA016G-BT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APS25MBA016G-BT
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 16GB 2.5" SLC SATA III 5V
Fitxak: APS25MBA016G-BT.pdf
  • Mezua
APS25MBA016G-BTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APS25MBA016G-BT fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 16GB 2.5" SLC SATA III 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5577 pcs Datuen fitxa APS25MBA016G-BT.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 5V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 80MB/s
Abiadura - Irakurri 150MB/s Tamaina / dimentsioa 70.00mm x 48.66mm x 9.25mm
Series SFD25M5 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota FLASH - NAND (SLC)
Memoria Tamaina 16GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea 2.5" Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Uneko - Geh 245mA (Typ)