APS25MBA008G-BT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APS25MBA008G-BT
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V
Fitxak: APS25MBA008G-BT.pdf
  • Mezua
APS25MBA008G-BTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APS25MBA008G-BT fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5056 pcs Datuen fitxa APS25MBA008G-BT.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 5V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 80MB/s
Abiadura - Irakurri 150MB/s Tamaina / dimentsioa 70.00mm x 48.66mm x 9.25mm
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota FLASH - NAND (SLC) Memoria Tamaina 8GB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Formulario faktorea 2.5"
Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V Uneko - Geh 245mA (Typ)