MAL212316151E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212316151E3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAL212316151E3
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL
Fitxak: MAL212316151E3.pdf
  • Mezua
MAL212316151E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAL212316151E3 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5561 pcs Datuen fitxa MAL212316151E3.pdf
tolerantzia 150µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.260" L (10.30mm x 32.00mm) Series SAL-A 123
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current - polarizazio Axial, Can
Pitch - Connector 25V Pakete / kasua -
Beste izenak 2281 123 16151 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Capacitors kopurua 350mA Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1.2 Ohm inpedantzia 800 mOhm
Altuera - Eserita (Max) - Zabaldutako deskribapena 150µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.2 Ohm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL
eskaerak 20000 Hrs @ 125°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAL212316159E3
MAL212316159E3
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP ALUM 15UF 25V 20% AXIAL
Stockean: 2756 pcs
Deskarga: MAL212316159E3.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Vishay BC Components
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 25V AXIAL