MAL212316101E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212316101E3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAL212316101E3
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL
Fitxak: MAL212316101E3.pdf
  • Mezua
MAL212316101E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAL212316101E3 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4837 pcs Datuen fitxa MAL212316101E3.pdf
tolerantzia 100µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm) Series SAL-A 123
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current - polarizazio Axial, Can
Pitch - Connector 25V Pakete / kasua -
Beste izenak 2281 123 16101 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Capacitors kopurua 250mA Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1 Ohm inpedantzia 1 Ohm
Altuera - Eserita (Max) - Zabaldutako deskribapena 100µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 1 Ohm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL
eskaerak 20000 Hrs @ 125°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAL212316109E3
MAL212316109E3
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 25V AXIAL
Stockean: 5726 pcs
Deskarga: MAL212316109E3.pdf
RFQ
deskribapena: CAP ALUM 15UF 25V 20% AXIAL