MAL212315681E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212315681E3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAL212315681E3
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 16V AXIAL
Fitxak: MAL212315681E3.pdf
  • Mezua
MAL212315681E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAL212315681E3 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 16V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6311 pcs Datuen fitxa MAL212315681E3.pdf
tolerantzia 680µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm) Series SAL-A 123
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current - polarizazio Axial, Can
Pitch - Connector 16V Pakete / kasua -
Beste izenak 2281 123 15681 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Capacitors kopurua 850mA Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 180 mOhm inpedantzia 400 mOhm
Altuera - Eserita (Max) - Zabaldutako deskribapena 680µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 180 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 16V AXIAL
eskaerak 20000 Hrs @ 125°C