MAL212316331E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212316331E3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAL212316331E3
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Fitxak: MAL212316331E3.pdf
  • Mezua
MAL212316331E3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAL212316331E3 fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5217 pcs Datuen fitxa MAL212316331E3.pdf
tolerantzia 330µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm) Series SAL-A 123
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current - polarizazio Axial, Can
Pitch - Connector 25V Pakete / kasua -
Beste izenak 2281 123 16331 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Capacitors kopurua 600mA Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 600 mOhm inpedantzia 600 mOhm
Altuera - Eserita (Max) - Zabaldutako deskribapena 330µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 600 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
eskaerak 20000 Hrs @ 125°C