564RX5RAJ602EL152M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RX5RAJ602EL152M
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 6KV X5R RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
564RX5RAJ602EL152Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RX5RAJ602EL152M fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 1500PF 6KV X5R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96612 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc kapazitantzia 1500pF