564RX5RAD602EG681K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RX5RAD602EG681K
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 6KV X5R RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
564RX5RAD602EG681Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RX5RAD602EG681K fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 680PF 6KV X5R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149935 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6000V (6kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Deskribapen zehatza 680pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc kapazitantzia 680pF