564RX5RAD302EK222K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RX5RAD302EK222K
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 3KV X5R RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
564RX5RAD302EK222Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RX5RAD302EK222K fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 2200PF 3KV X5R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31596 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc kapazitantzia 2200pF