30LVQ47-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30LVQ47-R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 47PF 400VAC R3L RADIAL
Fitxak: 30LVQ47-R.pdf
  • Mezua
30LVQ47-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30LVQ47-R fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 47PF 400VAC R3L RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104389 pcs Datuen fitxa 30LVQ47-R.pdf
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea R3L
Tamaina / dimentsioa 0.331" Dia (8.40mm) Series Cera-Mite 30LV
balorazio X1, Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.252" (6.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.457" (11.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor R3L Radial, Disc kapazitantzia 47pF