30LVQ22-R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30LVQ22-R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22PF 400VAC P3K RADIAL
Fitxak: 30LVQ22-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
30LVQ22-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30LVQ22-R fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 22PF 400VAC P3K RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 248940 pcs Datuen fitxa 30LVQ22-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 400VAC
tolerantzia 22pF Lodiera (Max) P3K
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.252" (6.40mm) Tamaina / dimentsioa 0.331" Dia (8.40mm)
Series Cera-Mite 30LV RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna Safety balorazio X1, Y2
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 30LVQ22-R Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.457" (11.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 22pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor P3K Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 22PF 400VAC P3K RADIAL