30LVS15-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30LVS15-R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 400VAC Y5U RDL
Fitxak: 30LVS15-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
30LVS15-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30LVS15-R fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 0.015UF 400VAC Y5U RDL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40878 pcs Datuen fitxa 30LVS15-R.pdf
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5U (E)
Tamaina / dimentsioa 0.902" Dia (22.91mm) Series Cera-Mite 30LVS
balorazio X1, Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.374" (9.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.028" (26.10mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc kapazitantzia 0.015µF