SSM025PC2DX018N
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSM025PC2DX018N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 25POS 30AWG 18IN
Fitxak: SSM025PC2DX018N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 305 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
  • Mezua
SSM025PC2DX018Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSM025PC2DX018N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG 25POS 30AWG 18IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 305 pcs Datuen fitxa SSM025PC2DX018N.pdf
Usage - estali Unshielded
Series DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Kablea - Beste izenak 2-1589456-7
2-1589456-7-ND
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 25
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1.50' (457.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.50' (457.20mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -