SSM025PC2DC025N
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSM025PC2DC025N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 25POS 30AWG 25IN
Fitxak: SSM025PC2DC025N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 270 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 270 pcs
  • Mezua
SSM025PC2DC025Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSM025PC2DC025N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG 25POS 30AWG 25IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 270 pcs Datuen fitxa SSM025PC2DC025N.pdf
Usage - estali Unshielded
Series DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Kablea - Beste izenak 2-1589456-1
2-1589456-1-ND
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 25
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 2.08' (635.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 2.08' (635.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -