SSM025PC2DC010N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSM025PC2DC010N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 25POS 30AWG 10IN
Fitxak: SSM025PC2DC010N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 249 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 249 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
SSM025PC2DC010Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSM025PC2DC010N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG 25POS 30AWG 10IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 249 pcs Datuen fitxa SSM025PC2DC010N.pdf
Usage - estali Unshielded
Series DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Kablea - Beste izenak 1-1589456-6
1-1589456-6-ND
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 25
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 0.833' (254.00mm, 10.00")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.833' (254.00mm, 10.00") Kontaktua Amaitu Loditasuna -