SSM025SC2DC012N
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSM025SC2DC012N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena WDUALOBE CONNECTOR
Fitxak: SSM025SC2DC012N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 505 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SSM025SC2DC012Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSM025SC2DC012N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena WDUALOBE CONNECTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 505 pcs Datuen fitxa SSM025SC2DC012N.pdf
Usage - estali Unshielded
Series DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector 0.025" (0.64mm)
Pitch - Kablea - Beste izenak 5-1589457-6
5-1589457-6-ND
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 25
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1.00' (304.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -