ACT90MF11PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90MF11PA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT90MF11PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90MF11PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90MF11PA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6647 pcs Datuen fitxa ACT90MF11PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-11 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT90MF11PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A