ACT90MF11BC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90MF11BC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Fitxak: ACT90MF11BC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
ACT90MF11BCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90MF11BC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2661 pcs Datuen fitxa ACT90MF11BC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL F Shell tamaina - Txertatu 19-11
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -