ACT90MF11PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90MF11PB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT90MF11PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90MF11PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90MF11PB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5000 pcs Datuen fitxa ACT90MF11PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-11 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT90MF11PB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT90MF11PB-LC
ACT90MF11PB-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Stockean: 3661 pcs
Deskarga: ACT90MF11PB-LC.pdf
RFQ
ACT90MF11PA
ACT90MF11PA
deskribapena: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Stockean: 6647 pcs
Deskarga: ACT90MF11PA.pdf
RFQ
ACT90MF11PB-3025
ACT90MF11PB-3025
Deskarga: ACT90MF11PB-3025.pdf
ACT90MF11PB-3025 [V002]
ACT90MF11PB-3025 [V002]
deskribapena: RECP ASSY
Deskarga: ACT90MF11PB-3025 [V002].pdf
ACT90MF11PB-61490
ACT90MF11PB-61490
deskribapena: ACT90MF11PB-6149
Deskarga: ACT90MF11PB-61490.pdf
ACT90MF11PB-3025-LC
ACT90MF11PB-3025-LC