02015JR85PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02015JR85PBSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02015JR85PBSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 0.85PF 50V 0201
Fitxak: 02015JR85PBSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
02015JR85PBSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02015JR85PBSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 0.85PF 50V 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114593 pcs Datuen fitxa 02015JR85PBSTR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.02pF
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Series Accu-P®
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 478-9728-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.011" (0.28mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 0.85pF Thin Film Capacitor 50V 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 0.85pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
02015JR75PBSTR
02015JR75PBSTR
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP THIN FILM 0.75PF 50V 0201
Stockean: 389628 pcs
Deskarga: 02015JR75PBSTR.pdf
RFQ
02015J1R7PBSTR
02015J1R7PBSTR
deskribapena: CAP THIN FILM 1.7PF 50V 0201
Stockean: 101513 pcs
Deskarga: 02015J1R7PBSTR.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: TERM BLK TEST PLUG REDUCING
Deskarga: 0201647.pdf
02015J1R5PBSTR
02015J1R5PBSTR
deskribapena: CAP THIN FILM 1.5PF 50V 0201
Deskarga: 02015J1R5PBSTR.pdf
deskribapena: CONN CONTACT STRIP 16POS .200
Deskarga:
02015JR65PBSTR
02015JR65PBSTR
deskribapena: CAP THIN FILM 0.65PF 50V 0201
Deskarga: 02015JR65PBSTR.pdf
deskribapena: TERM BLK INSULATING SLEEVE WHT
Deskarga: 0201663.pdf
02015JR95PBSTR
02015JR95PBSTR
deskribapena: CAP THIN FILM 0.95PF 50V 0201
Deskarga: 02015JR95PBSTR.pdf
deskribapena: TERM BLOCK DISTANCE PIECE METAL
02015J1R6PBSTR
02015J1R6PBSTR
deskribapena: CAP THIN FILM 1.6PF 50V 0201
Deskarga: 02015J1R6PBSTR.pdf
deskribapena: BRIDGE TERM BLOCK 100POS