02015J1R5PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02015J1R5PBSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02015J1R5PBSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 1.5PF 50V 0201
Fitxak: 02015J1R5PBSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
02015J1R5PBSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02015J1R5PBSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 1.5PF 50V 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 283879 pcs Datuen fitxa 02015J1R5PBSTR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.02pF
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Series Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 02015J1R5PBSTR/500
02015J1R5PBSTR\500
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.011" (0.28mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 1.5pF Thin Film Capacitor 50V 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 1.5pF