| Zenbakiaren zenbakia | 02015J1R6PBSTR | fabrikatzailea | AVX Corporation |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CAP THIN FILM 1.6PF 50V 0201 | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 288041 pcs | Datuen fitxa | 02015J1R6PBSTR.pdf |
| Tentsioaren balioa | 50V | tolerantzia | ±0.02pF |
| Tamaina / dimentsioa | 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) | Series | Accu-P® |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Pakete / kasua | 0201 (0603 Metric) |
| Beste izenak | 02015J1R6PBSTR/500 02015J1R6PBSTR\500 478-9737-2 |
Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 125°C |
| Muntaketa mota | Surface Mount | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Altuera - Eserita (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Ezaugarriak | RF, High Q, Low Loss | Deskribapen zehatza | 1.6pF Thin Film Capacitor 50V 0201 (0603 Metric) |
| kapazitantzia | 1.6pF |