4232R-182F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-182F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Fitxak: 4232R-182F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
4232R-182Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-182F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35060 pcs Datuen fitxa 4232R-182F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-182F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 65MHz
Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 434mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 1.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 434mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4232R-181K
4232R-181K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 180NH 446MA 610 MOHM
Stockean: 137657 pcs
Deskarga: 4232R-181K.pdf
RFQ
4232R-182H
4232R-182H
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Stockean: 71898 pcs
Deskarga: 4232R-182H.pdf
RFQ
4232R-153K
4232R-153K
deskribapena: FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD
Deskarga: 4232R-153K.pdf
4232R-183F
4232R-183F
deskribapena: FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD
Deskarga: 4232R-183F.pdf
4232R-182K
4232R-182K