4232R-183F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-183F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD
Fitxak: 4232R-183F.pdf
  • Mezua
4232R-183Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-183F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36582 pcs Datuen fitxa 4232R-183F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-183F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 16MHz
Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 7.2 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 7.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 170mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4232R-221F
4232R-221F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 220NH 442MA 680 MOHM
Stockean: 28889 pcs
Deskarga: 4232R-221F.pdf
RFQ
4232R-182K
4232R-182K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM