4232R-181F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-181F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180NH 446MA 610 MOHM
Fitxak: 4232R-181F.pdf
  • Mezua
4232R-181Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-181F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 180NH 446MA 610 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28396 pcs Datuen fitxa 4232R-181F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 19 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-181F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 180nH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 165MHz
Deskribapen zehatza 180nH Unshielded Wirewound Inductor 446mA 610 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 610 mOhm Max
Uneko balorazioa 446mA Uneko - Saturazioa -