4232R-153F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-153F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD
Fitxak: 4232R-153F.pdf
  • Mezua
4232R-153Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-153F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 15UH 179MA 6.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30013 pcs Datuen fitxa 4232R-153F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-153F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 17MHz
Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Wirewound Inductor 179mA 6.5 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 6.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 179mA Uneko - Saturazioa -