4232R-152F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-152F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 455MA 1 OHM SMD
Fitxak: 4232R-152F.pdf
  • Mezua
4232R-152Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-152F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.5UH 455MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32665 pcs Datuen fitxa 4232R-152F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-152F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 75MHz
Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 455mA 1 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max
Uneko balorazioa 455mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4232R-152K
4232R-152K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 455MA 1 OHM SMD
Stockean: 138622 pcs
Deskarga: 4232R-152K.pdf
RFQ
4232R-151K
4232R-151K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Stockean: 116509 pcs
Deskarga: 4232R-151K.pdf
RFQ
4232R-123K
4232R-123K
deskribapena: FIXED IND 12UH 189MA 5.8 OHM SMD