4232R-151F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-151F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Fitxak: 4232R-151F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
4232R-151Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-151F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30842 pcs Datuen fitxa 4232R-151F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-151F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 180MHz
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Wirewound Inductor 474mA 540 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 540 mOhm Max
Uneko balorazioa 474mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4232R-122K
4232R-122K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.2UH 480MA 900 MOHM
Stockean: 121232 pcs
Deskarga: 4232R-122K.pdf
RFQ
4232R-151G
4232R-151G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Stockean: 43249 pcs
Deskarga: 4232R-151G.pdf
RFQ
4232R-123K
4232R-123K
deskribapena: FIXED IND 12UH 189MA 5.8 OHM SMD
Deskarga: 4232R-123K.pdf
4232R-151K
4232R-151K