160-222FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-222FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 370MA 930 MOHM
Fitxak: 160-222FS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
160-222FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-222FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 2.2UH 370MA 930 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1547 pcs Datuen fitxa 160-222FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 36 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-222FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 98MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Inductor 370mA 930 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 930 mOhm Max
Uneko balorazioa 370mA Uneko - Saturazioa -