160-222JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-222JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 370MA 930 MOHM
Fitxak: 160-222JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
160-222JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-222JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 2.2UH 370MA 930 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5851 pcs Datuen fitxa 160-222JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 36 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 160-222JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekuentzia - Self Resonant 98MHz Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Inductor 370mA 930 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 930 mOhm Max Uneko balorazioa 370mA