160-221FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-221FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220NH 1.07A 110 MOHM
Fitxak: 160-221FS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
160-221FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-221FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 220NH 1.07A 110 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1386 pcs Datuen fitxa 160-221FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-221FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 220nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 340MHz
Deskribapen zehatza 220nH Unshielded Inductor 1.07A 110 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 110 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.07A Uneko - Saturazioa -