160-152GS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-152GS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM
Fitxak: 160-152GS.pdf
  • Mezua
160-152GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-152GS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2524 pcs Datuen fitxa 160-152GS.pdf
Mota - tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 36 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-152GS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 120MHz
Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Inductor 475mA 560 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 560 mOhm Max
Uneko balorazioa 475mA Uneko - Saturazioa -