160-153FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-153FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 180MA 3.8 OHM SMD
Fitxak: 160-153FS.pdf
  • Mezua
160-153FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-153FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 15UH 180MA 3.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1793 pcs Datuen fitxa 160-153FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 46 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-153FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 23MHz
Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Inductor 180mA 3.8 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 3.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 180mA Uneko - Saturazioa -