160-151FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-151FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 1.22A 85 MOHM
Fitxak: 160-151FS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
160-151FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-151FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 150NH 1.22A 85 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1586 pcs Datuen fitxa 160-151FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-151FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 420MHz
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Inductor 1.22A 85 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 85 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.22A Uneko - Saturazioa -