108-563JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108-563JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
Fitxak: 108-563JS.pdf
  • Mezua
108-563JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108-563JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17342 pcs Datuen fitxa 108-563JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 108
balorazio - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 108-563JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 8.5MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Inductor 33mA 23 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 23 Ohm Max
Uneko balorazioa 33mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
108-563KS
108-563KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
Stockean: 24947 pcs
Deskarga: 108-563KS.pdf
RFQ
108-683G
108-683G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD
Stockean: 7592 pcs
Deskarga: 108-683G.pdf
RFQ
108-563H
108-563H
Deskarga: 108-563H.pdf
108-563K
108-563K
Deskarga: 108-563K.pdf
108-683FS
108-683FS
Deskarga: 108-683FS.pdf
Deskarga: 108-563G.pdf
Deskarga: 108-683H.pdf
108-563GS
108-563GS
Deskarga: 108-563GS.pdf
108-563J
108-563J