108-683FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108-683FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD
Fitxak: 108-683FS.pdf
  • Mezua
108-683FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108-683FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6404 pcs Datuen fitxa 108-683FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 108
balorazio - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 108-683FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 8.2MHz
Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Inductor 32mA 23 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 23 Ohm Max
Uneko balorazioa 32mA Uneko - Saturazioa -