108-563FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108-563FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
Fitxak: 108-563FS.pdf
  • Mezua
108-563FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108-563FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6537 pcs Datuen fitxa 108-563FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 108
balorazio - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 108-563FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 8.5MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Inductor 33mA 23 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 23 Ohm Max
Uneko balorazioa 33mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
108-563G
108-563G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD