108-473JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108-473JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD
Fitxak: 108-473JS.pdf
  • Mezua
108-473JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108-473JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15491 pcs Datuen fitxa 108-473JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 108
balorazio - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 108-473JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 9MHz
Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Inductor 36mA 19 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 19 Ohm Max
Uneko balorazioa 36mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
108-473HS
108-473HS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD
Stockean: 11135 pcs
Deskarga: 108-473HS.pdf
RFQ
108-473K
108-473K
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 19105 pcs
Deskarga: 108-473K.pdf
RFQ
108-563FS
108-563FS
deskribapena: FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
Deskarga: 108-563FS.pdf
108-473G
108-473G
Deskarga: 108-473G.pdf
108-473H
108-473H
Deskarga: 108-473H.pdf
108-473GS
108-473GS
Deskarga: 108-473GS.pdf
108-473J
108-473J