105-561JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-561JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Fitxak: 105-561JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
105-561JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-561JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14924 pcs Datuen fitxa 105-561JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-561JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 560nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 163MHz
Deskribapen zehatza 560nH Unshielded Inductor 460mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max
Uneko balorazioa 460mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105-562F
105-562F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Stockean: 6292 pcs
Deskarga: 105-562F.pdf
RFQ
105-561FS
105-561FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Stockean: 6104 pcs
Deskarga: 105-561FS.pdf
RFQ
105-562G
105-562G
Deskarga: 105-562G.pdf
105-561H
105-561H
Deskarga: 105-561H.pdf